Запорізька АЕС вчергове перебувала в стані блекауту У ніч на 3 червня 2026 року на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС стався 17-й блекаут з моменту захоплення станції російськими ... Енергоатом 5 Червня 2026