Минулого тижня двоє наших енергетиків повернулися додому з російського полону

Серед звільнених під час останнього обміну полоненими:
– Владислав Замурін, шахтар компанії «ДТЕК», який на початку повномасштабного вторгнення приєднався до Збройних сил України й провів у полоні майже чотири роки.
– Максим Татаренко, працівник Укртранснафти Групи Нафтогаз. У лютому 2022 року він став до лав Сил оборони України. Служив у морській піхоті, брав участь в обороні Маріуполя. Під час захисту міста потрапив у полон.
Ми раді вітати наших колег з поверненням.
Дякуємо усім, хто щодня працює над тим, аби наші люди поверталися додому!