Середньозважена ціна РДН у травні місяці
1 248,11 грн./МВт*год (без ПДВ)
Середньозважена ціна РДН у травні місяці
1 248,11 грн./МВт*год (без ПДВ)
Середньозважена ціна РДН у травні місяці
1 248,11 грн./МВт*год (без ПДВ)

Новини

11.07.2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняло рішення щодо підвищення тарифу на послуги з передачі електричної енергії до 240,23 грн/МВт·год з 01.08.2020.

11 липня 2020 року о 10-00 на відкритому слуханні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийме рішення щодо тарифів на передачу, диспетчеризацію та розподіл електроенергії. Пряма трансляція буде доступна на офіційному сайті НКРЕКП та на YouTube каналі.

Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України!

Бажаємо добра, щастя і успіхів, порозуміння та збалансованності!
Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до рідної України.

Коллектив компанії “Електротрейдинг груп”.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в галузі енергетики та комунальних послуг, попередньо схвалила підняття тарифу на передачу для «НЕК «Укренерго». Тариф планують підняти з діючого 155,4 грн – до 327,9 грн /МВт-год вже з серпня місяця 2020р.

Однією з переваг Нового ринку електроенергії є здійснення операцій на балансуючому ринку та ринку допоміжних послуг в режимі реального часу,

зв’язку та взаємодії між учасниками ринку та системним оператором, даний процес буде відбуватись завдяки платформі Market Management System (MMS). Фахівці ТОВ «ЕТГ» були ознайомлені з алгоритмами та механізмами роботи платформи, отримали логіни та паролі (ключі) для доступу та, наразі, активно тестують MMS платформу для подальшого використання.

ТОВ «ЕТГ» готується до запуску Нового ринку електроенергії, та все ж першочерговими завданнями є постачання електроенергії споживачу,

у 1-му кварталі 2019 року було розширено базу контрагентів та укладено договори із споживачами Київської, Луганської та Вінницької областей. Наразі Товариство забезпечує постачання електроенергії в шести областях України.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних
послуг, спільно з аналітичним центром DiXi Group у рамках проекту USAID «Прозора енергетика» презентували мобільний додаток «Енергетика Онлайн», який сприятиме створенню ефективних енергетичних ринків, де в центрі уваги перебуватиме споживач.

Відповідно до функцій мобільного додатку «Енергетика Онлайн» для споживачів передбачається можливість подавати скарги до компаній – постачальників послуг за неякісно надані послуги у сферах електро- і газопостачання.

Мобільний додаток можна завантажити з Google Play та App Store за назвою EnergyOnline, на офіційних сайтах НКРЕКП та DiXi Group.

Наразі ТОВ «ЕТГ» активно здійснює постачання електроенергії споживачам території Волинської,
Закарпатської та Харківської областей сумарним обсягом споживання більше 35 млн кВт/год., але Товариство розширює географію постачання в зв’язку із чим укладено Договори електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії більше ніж з 28-ми операторами системи розподілу по всіх областях України

Основні зміни, що відбулися з 1 січня 2019 року, які можуть відчути наші клієнти:
– виокремлено плату за розподіл;
– ДП Енергоринок змінено порядок розрахунків;
– змінено порядок приєднання нових споживачів;
– переглянуто порядок формування та затверджено розміри прогнозної ОРЦ на 2019 рік.
У той же час для клієнтів ТОВ ЕТГ відсутні приводи для хвилювання, оскільки ТОВ ЕТГ гарантує безперервність і якість постачання електричної енергії своїм споживачам.

ТОВ “ЕТГ” відкрило новий напрямок своєї діяльності – розпочато експорт електричної енергії.
Першим нашим споживачем за кордоном стала потужна енергетична торгова компанія зі Словаччини.
Контрактний обсяг постачання – 7 350 мВт на місяць.
ТОВ “ЕТГ” вже активно проробляються маршрути виходу на ринки Угорщини та Румунії.